خریدار

اشتراک گذاشته شده با :

نوزاد


خرید لباس نوزاد، نکات کلیدی برای پدرها و مادرها
نوزادان مثل شما نیستند که بتوانید هر لباس شیکی برای آن ها بخرید به هوای این که حتما در آن راحت خواهند بود و تحملش می کنند. تحمل بچه ها به اندازه شما نیست به همین دلیل زیبایی لباس آخرین فاکتور انتخاب آن است.
قوانین خرید لباس نوزاد
قوانین خرید لباس نوزاد
لباس خریدن برای نوزادان با لباس خریدن برای بزرگسالان تفاوت زیادی دارد.نوزادان مثل شما نیستند که بتوانید هر لباس شیکی برای آنها بخرید به هوای این که حتما در آن راحت خواهند بود و تحملش میکنند. تحمل بچه ها به اندازه شما نیست به همین دلیل زیبایی لباس، آخرین فاکتور انتخاب آن است. قبل از این که به زیبایی لباسی که برای فرزندتان می خرید توجه کنید، باید نکات سلامت آن را درنظر بگیرید.     لباس نوزاد-به خاطر پوست حساس و لطیف نوزادان در این سن،باید به جنس لباس دقت کنید.لباس نوزادان باید حتما نخی باشد و ایجاد حساسیت نکند. زیاد دربند قیمت پایین لباس نوزاد نباشید.در این  سن به دلیل سلامت کودک حتما باید برای بچه، لباس با جنس خوب بخرید.برای خرید لباس نوزاد خوب هم ناچارید هزینه بالایی بپردازید.   لباس نوزادتان را طوری انتخاب کنید و به او بپوشانید که عرق نکند. از گرم نگه‌داشتن بیش از حد نوزادتان با لباس خودداری کرده و به دمای اتاق و دمای بدن نوزادتان توجه نمایید.زیر پیراهنی برای سلامت بدن نوزادتان خوب است، علاوه بر اینکه از پوست نوزادتان در مقابل درزهای بلوز و یا دگمه‌های آن محافظت می‌کند، در صورت دگمه‌ای بودن آن نیز پوشش دهی مناسبی از بدن نوزادتان دارد.لازم به ذکر است که بهترین دمای بدن نوزاد در زیر بغل، 36.5 درجه می‌باشد و باید دمای اتاق او را 24 الی 25 درجه تنظیم نمایید ولی اگر نوزاد شما زیر دو کیلوگرم وزن دارد، دمای مناسب اتاق 26 الی 27 درجه می باشد. لباس نوزاد را طوری انتخاب کنید که از الیاف نرم بافته شده باشند و در ناحیه‌ی یقه و مچ‌های دست و پای آن از کش‌دوزی و یا کشبافتهای سفت و محکم استفاده نشده باشد. لباس نوزاد نباید دکمه، زیپ یا اضافاتی داشته باشد که باعث آزار بچه شود.قبل از خرید، راحتی درزهای لباس را هم چک کنید.دکمه های لباس نوزاد باید چفتی و ظریف باشند.لباس نوزاد باید به اندازه کافی دکمه داشته باشد تا بتوانید آن را به راحتی به تن او بپوشانید یا درآورید. لباس های نوزاد که جلوی آنها دکمه دارد بهتر از لباس هایی است که دکمه آنها پشت لباس است. لباس نوزاد نباید به تن او بچسبد. لباس چسبان یا شلوار تنگ، نوزاد را اذیت میکند. یقه، کشباف های سردست یا مچ پای نوزاد نباید تنگ باشد. لباس نوزاد را مناسب فصل انتخاب کنید. لباس گرم بچه را مریض خواهد کرد. پزشکان می گویند لباس نوزاد باید فقط یک لایه از لباسی که شما میپوشید بیشتر باشد. بهتر است حتما به نوزاد زیرپوش بپوشانید تا هم گرم بماند و هم دکمه لباس رویی، او را آزار ندهد.اگر فرزند اولتان است و هنوز در آغوش گرفتن نوزاد برایتان سخت است، بهتر است بادی یا لباسهایی را انتخاب کنید که زیر آنها دکمه داشته باشد تا با بغل کردن، لباس نوزاد به هم نریزید.برای این فصل باید برای نوزاد یک لباس زیر نیمه گرم و یک لباس روی گرم انتخاب کنید.به یک پتو که نوزاد را موقع بیرون بردن در آن بپیچید هم نیاز دارید. کلاه را فراموش نکنید.  
فاجعه خرید و فروش نوزاد در مالزی
خرید و فروش نوزاد فاجعه ای تکان دهنده است که مالزی را گرفتار کرده و وزیر بهداشت این کشور با اقرار به این فاجعه، به بیمارستان ها در مورد فعالیت در این زمینه اخطار داد.   به گزارش ایرنا، حضور ده ها هزار مهاجر نیازمند، به ویژه روهینگیایی هایی که از آزارهای افراطیون بودایی در میانمار به تنگ آمده و زندگی در اردوگاه های مالزی را انتخاب کرده اند و هم اکنون با فقر دست و پنجه نرم می کنند، گزینه ای برای سوء استفاده از این افراد به وسیله قاچاقچیان انسان را فراهم کرده است. بسیاری از این مهاجران در مالزی برای رفع نیاز به فروش نوزادان خود روی آورده و زنان، دوران بارداری را برای فروش نوزاد به تن خریده اند، عملی که وزارت بهداشت مالزی نیز آن را تایید می کند. کارشناسان معتقدند قاچاق کودک در مالزی ناشی از یک مشکل منطقه ای و قاچاق انسان در جنوب شرق آسیا است. مالزی به عنوان یک کشور با درآمد متوسط و در حال توسعه نسبت به بسیاری از کشورهای همسایه پذیرای مردم فقیری از کشورهای همجوار بوده و این به مساله فروش کودکان گستره بیشتری داده است. اما مشکل بیشتر از آنجا ناشی می شود که برخی بیمارستان های این کشور در این امر دخیل می شوند. 'اس.سوبرامانیان' وزیر بهداشت مالزی به نوشته روز دوشنبه تارنمای 'سان دیلی' اعلام کرد یک بیمارستان خصوصی به تازگی به دلیل فروش نوزاد تعطیل شده است. وی معتقد است فروش نوزادان در این کشور بوسیله زنان مهاجری اتفاق می افتد که تنها هدف آن ها بارداری برای فروش کودک به دلیل نیازهای مالی است.   وی گفت که زوج های مهاجر پول نداشته و این مهاجران به دنبال راه حلی برای کسب درآمدند و برای فروش کودک خود وارد عمل می شوند. وزیر بهداشت مالزی، گفت قاچاق کودکان در مالزی اتفاق می افتد، اما گسترده نیست و سیاست های دولت مقابله با این قاچاق است. وزیر بهداشت مالزی در حالی مدعی است قاچاق و فروش نوزدان در این کشور گسترده نیست که پلیس این کشور مرداد ماه امسال از دستگیری زنی خبر داد که بیش از 54 نوزاد را در پنج سال گذشته فروخته بود. پلیس 21 زن با رده سنی 14 تا 39 سال باردار را نیز شناسایی کرد که در شرایط نامناسبی نگهداری می شدند تا پس از زایمان، کودکان آن ها فروخته شوند. این قاچاقچیان نوزادان را با قیمتی حدود دو هزار و 500 دلار به زوج های بدون فرزند می فروختند. پلیس مالزی پیش از این نیز باندهایی را در ارتباط با قاچاق و فروش نوزادان متلاشی کرده بود، اما تاکنون فعالیت این باندها متوقف نشده است. یک موسسه غیردولتی به نام صدای کودکان چندی پیش اعلام کرد 150 هزار کودک بدون تابعیت در مالزی وجود دارند که این امر می تواند به مشکلات قاچاق کودکان بیفزاید. براساس آمار 'مالیزیا اینسایدر'، آمار اداره ثبت ملی مالزی نشان می دهد که 50 هزار بزرگسال و کودک بدون سند هویتی تنها در ایالت صباح این کشور زندگی می کنند. براساس قانون مالزی، پذیرش کودک توسط خانواده ها در صورتی که از کانال های نامناسب و غیرقانونی انجام شود، جرم و قاچاق انسان در نظر گرفته شده و فرد مجرم باید مجازات شود.
دومین مطلب از بسته «لیست سیسمونی نوزاد» سه لیست خرید را بر اساس سه رنج قیمت 2، 5 و 10 میلی ...
دومین مطلب از بسته «لیست سیسمونی نوزاد» سه لیست خرید را بر اساس سه رنج قیمت 2، 5 و 10 میلی ...
دومین مطلب از بسته «لیست سیسمونی نوزاد» سه لیست خرید را بر اساس سه رنج قیمت 2، 5 و 10 میلیون تومانی در اختیارتان قرار می دهد.